Burada Tecrübe Konuşuyor

Burada Tecrübe Konuşuyor

Site Kuralları

1. Tüm üyelerimizin kuralları okuyup kabul ettikleri varsayılır. Yeni üye olunması ya da kurallardan haberdar olunmaması, kuralları ihlal etmek için geçerli bir neden değildir. Kural listesi gerekli görüldüğünde güncellenir ve üyeler periyodik olarak kural listesini gözden geçirmelidirler.

2. Üyeler, birbirlerine ve yetkililere karşı saygılı olmak zorundadırlar. Tavsiye yazarken veya yorum yazarken kabalık etmek, incitici ifadeler kullanmak ve kişisel saldırılarda bulunmak kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlardan doğabilecek muhtemel tartışmalarda son karar Site yönetimine aittir.

3. Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.

4. Sitemizden verilen tavsiyelerden site yönetimi ve tavsiyeyi veren üyeler sorumlu tutulamaz. Çünkü bu sonuçta bu bir tavsiyedir ve buna uyup uymamak tavsiyeyi alana bağlıdır. Ancak yasadışı içerik yayınlayan üyeler yazdıklarından sorumludurlar. Ayrıca tavsiyelerden doğacak istenmeyen sonuçlar konusunda herhangi bir koşul altında site yönetimi ve kurucu üyeler sorumluluk kabul etmez.

5. Yasal nedenlere bağlı olarak herhangi bir şikâyet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği sitemizde yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı site yönetimine aittir.

6. Her türlü kişisel bilgi (adres, ev numarası, cep numarası) paylaşımı yasaktır. Buranın sadece Tavsiye paylaşımına dayalı bir site olduğunu unutmayınız ve bu doğrultuda paylaşım gerçekleştiriniz.

7. Üyelerin yayınlamış oldukları içerikler yetkililer tarafından denetlenebilir, silinebilir yahut taşınabilir. Bu işlemleri gerçekleştirmeden önce sebep belirtmek ya da belirtmemek tamamen yetkilinin insitiyafindedir. Uyarılara rağmen kuralları ihlal eden üyelerinse hesapları iptal edilebilir veya siteden uzaklaştırılabilirler.

8. tavsiyenipaylas.com ile ilgili tereddüde düştüğünüz, sormak istediğiniz ya da şikâyetçi olduğunuz özel bir konu olduğunda, yorum olarak yazmak yerine Bize Ulaşın formunu kullanınız.