Burada Tecrübe Konuşuyor

Burada Tecrübe Konuşuyor

Neden Tavsiye Oluşturmalıyım?

Evet her üyemizin tavsiyesi bizim için çok değerli. Çünkü her tavsiyenin arkasında değerli bir hayat tecrübesi mevcuttur. Ayrıca;


1. Herkesin Bildiği Bir Şeyler Vardır. Herkes bildiklerini paylaşırsa hayatta karşılaşabileceğimiz her problemi çözebilir her sıkıntıyı aşabiliriz.

2. Belki İlerde sizde tavsiye almak (herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığınız da) için bu platformdan yararlanacaksınız. Gerçek şu ki insan hayatı çözülmesi gereken birçok problem barındırır ve her zaman deneyerek öğrenmektense bu konuda tecrübeli birinden bilgi edinmek insanı para ve zaman kaybından kurtarır.

3. Öğretmek insana zamanla olgunluk ve bilgelik kazandırır. Ayrıca en iyi öğrenme şeklinin öğretmek olduğu bilimsel bir gerçektir.

4. Unutmayalım ki; yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek ve yardım edilenlerin bir teşekkürü çok görmemesi insanı mutlu eder!


Bir Şeyler bildiğinizden bizim hiç bir şüphemiz yok. Eğer sizinde yoksa “Buyurun Pist Sizindir!” Tavsiyenizi Oluşturun isterseniz Facebook’ta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.