Burada Tecrübe Konuşuyor

Burada Tecrübe Konuşuyor


damar tıkanıklığını açmak

Çok yakın bir dostum ile karlar içinde yürürken benim yazmam için Önemli açıklamalarda bulundu. Babasının 'koroner by-pass' ile üç damarı değişecekken birazdan anlatacağım İKSİR sayesinde yüzde 100 tıkalı olan damarları açılır...Doktorlar hayretlerini gizleyemezler!.. 'Bu iksiri ilk Rus doktorları bulmuş'dedi.Ben de 'İnsanı heyecanlandırma da anlat' dedim. O da anlattı... Ecza deposu Neyi mi? Temmuz-Ağustos ayları arasında beyaz ve pembemsi renkli çiçekler açan, vatanı Orta Asya olan,eski Mısırlılar'ın 3 bin yıl önce kullandıkları A, B1, C, E vitamini yüklü bir ecza deposunu yani; Sarımsak ya da sarmısak(Allium sativum)'ı... Babası yaşlıdır, dostumun.Göğüs ağrıları şiddetlenmiştir. Dört saat sürecek ameliyatı kaldıramaz gözüyle baktıkları için umutlarını kesmişlerdir ailecek...Bir arkadaşı 'Ameliyat öncesi bir de bunu deneyin' der.Onlar da denerler...İşte o sihirli iksirin terkibi:

Sihirli iksir; 

2 litre limon suyu, 40 diş orta boy soyulmuş ve ezilmiş sarımsak, ağzı sıkı kapanan bir kavanoza koyup üzeri koyu renkli kağıt ve bezle kapatılır. Normal oda sıcaklığında(siz buzdolabında saklayın sarımsaklar eriyene kadar) 25 gün boyunca her gün çalkalanarak saklanır. Sarımsaklar iyice eriyince 25 günün sonunda kavanozu açıp her sabah aç 
karnına yarım veya içilebiliyorsa bir çay bardağı içilir. Kavanoz bitene kadar içilecek, kapağı hep kapalı olacak, içine asla su, şeker vs. karıştırılmayacak. Bu karışımı içtikten sonra en az yarım saat bir şey yiyip içilmeyecek...Yarım saat geçtikten sonra kahvaltı yapılacak. Mümkünse her sabah aynı saatlerde içilecek. (yalnız birde şunu söyliyim loş ışıkta limonları sıkın ve sıkacak dolunca kavanoza boşaltıp hemen ağzını kapayın. ışık ve hava ile fazla temas etmemesi çok önemli)

İksirin yararları 
Eski dostumdan bu bilgileri aldıktan sonra bu karışım ile ilgili yaptığım araştırmada karşıma çıkan denenmiş sonuçlar ise şöyleydi: 
1- Tüm damar iltahaplarını (vaskulit) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliğini ve hipertansiyonu önlüyor.
2- Kolesterol ve lipiti düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor, (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı da açıyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor!..)şekeri düşürüyor, pankreasın kendisini yenilemesini sağlıyor. 
3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.
4- Helycobacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserlerinin tedavisini yapıyor. 
5- Tüm romatizmal iltahabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor, her türlü ağrıyı kesiyor. 
6- Beyin hücreleri ve tüm sinir sisteminin yenilenmesini sağlıyor,sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor, felçlere ve vertigoya fayda veriyor.
7-Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü allerjiyi özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt allerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor...

ALINTIDIR..

Tumblr'da Paylaş
Pinterest'de Paylaş
Oluşturulduğu Tarih
11/24/2015 4:55:00 PM
Paylaşan
birolinandim

En Çok Okunan Tavsiyeler

Reflüden Nasıl Kurtuldum?
Panik atak kesin çözüm (panik ataktan tamamen kurtulabilirsiniz)
Sigaradan kurtuldum

En Son Paylaşılan Tavsiye

Ankilozan Spondilit Hastaları Yorumları
Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Giriş Yapınız veya Kaydolun

Yorumlar